Skip to content

Skaner płyt obrazowych RTG Vista Scan

Skaner płyt obrazowych RTG Vista Scan jest to cyfrowe urządzenie służące do odczytu zdjęć zębowych. Produkowane jest przez firmę Durr Dental, posiadającą 40 lat doświadczenia w dziedzinie obrazowania w radiologii. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii skaner Vista Scan pozwala dentystom w naszej Klinice Stomatologicznej wykonywać zdjęcia RTG o najwyższej rozdzielczości. Spełniające one wszelkie diagnostyczne wymagania. Skaner pamięciowych płyt obrazowych VistaScan umożliwia bardzo szybką diagnostykę zdjęć. Wyniki badania odczytywane są z najwyższą precyzją w ciągu kilku sekund.

Skaner płyt obrazowych RTG:

Skaner płyt obrazowych RTG Vista Scan

Urządzenie połączone jest za pomocą sieci z każdym komputerem w naszej Klinice, dzięki czemu nasi lekarze maja dostęp do zdjęć RTG praktycznie z każdego gabinetu, bezpośrednio ze stanowiska pracy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, zarówno dla lekarza jak i dla pacjenta.

Skaner Płyta obrazowych RTG Vista Scan

Wykonane zdjęcie zębowe odczytywane jest przez skaner i natychmiast przetwarzane zostaje na formę cyfrową. Zdjęcie RTG w takiej formie cechuje się idealną dokładnością i ostrością. W celu wydobycia ze zdjęcia jeszcze większej ilości informacji, możliwe jest zastosowanie rozmaitych filtrów graficznych. Dużą zaletą formy cyfrowej zdjęć zębowych jest także łatwość ich katalogowania i przechowywania, oraz możliwość eksportu w formie cyfrowej bezpośrednio na nośnik cyfrowy lub na pocztę elektroniczną pacjenta czy tez lekarza zlecającego badanie.