Zadzwoń +48 58 300 05 88 lub Napisz do nas
ul. Noskowskiego 17A Gdańsk Suchanino

Wyposażenie kliniki

Wyposażenie kliniki stanowią najwyższej klasy urządzenia diagnostyczne oraz zabiegowe. Inwestujemy wyłącznie w sprzęt renomowanych firm, będących liderami w swoich branżach i istniejących na rynku od wielu lat, cieszących się zaufaniem wielu dentystów na całym świecie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi na najwyższym światowym poziomie oraz zagwarantować pełen profesjonalizm wykonywanych usług oraz Państwa bezpieczeństwo podczas wizyt w naszej Klinice stomatologicznej.

 • Tomograf komputerowy 3D

  Tomograf komputerowy 3D

  W naszej Klinice do dyspozycji mamy najnowszy tomograf komputerowy Veraviewepocs 3D renomowanej japońskiej firmy Morita – lidera wśród producentów wyposażenia stomatologicznego na świecie o niemal 100 letniej tradycji. Veraviewepocs 3D to najnowocześniejszy, w pełni cyfrowy aparat umożliwiający wykonywanie zarówno zdjęć 2D (pantomograficznych) jak również 3D (tomograficznych). Posiada generator wysokiej częstotliwości dający maksymalną redukcję promieniowania miękkiego, zapewniając bezpieczeństwo pacjenta i personelu obsługującego. Nowe i zupełnie unikalne pole obrazowania łuku zębowego porzuca typowy cylindryczny kształt dla nowej trójkątnej formy. Poprzez dokładniejsze dopasowanie do naturalnego kształtu łuku zębowego to przełomowe pole obrazowania zmniejsza dawkę promieniowania wykluczając obszary poza szczęką. Dzięki wymiarom odpowiadającym średnicy 100mm, pozwala lekarzom na kompletny skan górnego lub dolnego łuku, co jest szczególnie istotne przy planowaniu implantologicznym.Tomografia komputerowa Veraviewepocs Cyfrowe zdjęcia 2D i 3D to najnowocześniejsza i najdokładniejsza forma diagnostyki dostępna obecnie w stomatologii.
  Zobacz więcej >

 • Skaner płyt obrazowych RTG

  Skaner płyt obrazowych RTG

  Skaner płyt obrazowych RTG Vista Scan jest to cyfrowe urządzenie służące do odczytu zdjęć zębowych. Produkowane jest przez firmę Durr Dental, posiadającą 40 lat doświadczenia w dziedzinie obrazowania w radiologii. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii skaner Vista Scan pozwala dentystom w naszej Klinice Stomatologicznej wykonywać zdjęcia RTG o najwyższej rozdzielczości, spełniające wszelkie diagnostyczne wymagania.
  Skaner pamięciowych płyt obrazowych VistaScan umożliwia bardzo szybką diagnostykę zdjęć. Wyniki badania odczytywane są z najwyższą precyzją w ciągu kilku sekund.
  Zobacz więcej >

 • Systemy implantologiczne

  Systemy implantologiczne

  Systemy implantologiczne stosowane przez naszych implantologów powstały dzięki połączeniu najnowszych technologii oraz kilkudziesięcioletnich doświadczeń tysięcy lekarzy i pracy naukowców na całym świecie. Nasi lekarze w swojej codziennej praktyce wykorzystują systemy sprawdzonych i renomowanych producentów, takich jak NeoBiotech, Implant Direct, MIS, ICX i innych. Największy wpływ na wybór konkretnego systemu ma indywidualna sytuacja kliniczna.
  Zobacz więcej >

 • Mikrosilnik endodontyczny

  Mikrosilnik endodontyczny

  Reciproc – mikrosilnik endodontyczny jest to nowoczesnym narzędziem endodontycznym, które pozwala w sposób łatwy dla lekarza endodonty i bezpieczny dla pacjenta, na bardzo dokładne, mechaniczne opracowanie systemu kanałów podczas leczenia endodontycznego. Bardzo dużym walorem tego mikrosilnika endodontycznego, jest wbudowany endometr. Pozwala on na pracę pilnikami w kanale pod ustawiczną kontrolą. Zapobiega to podrażnieniom tkanek okołowierzchołkowych i pozwala na dokładne opracowanie całego kanału do samego wierzchołka. Kluczowym czynnikiem w leczeniu kanałowym, wydaję się udrożnienie i opracowanie wszystkich kanałów dokładnie, celem pozbycia się bakterii. Stosowane powszechnie, ręczne pilniki kanałowe także to umożliwiają. Nie są jednak tak skuteczne i efektywne, jak pilniki maszynowe zakładane na mikrosilnik endodontyczny.
  Zobacz więcej >

 • Mikroskop stomatologiczny

  Mikroskop stomatologiczny

  Mikroskop Stomatologiczny Seliga to bardzo nowoczesny sprzęt, który daje nam możliwość leczenia według najwyższych i najnowocześniejszych światowych standardów. Mikroskop zapewnia lekarzowi między innymi powiększenie oraz dodatkowe oświetlenie pola zabiegowego. Dobra widoczność jest podstawą prawidłowego leczenia stomatologicznego, a silne powiększenie pola widzenia to gwarancja dokładności pracy lekarza. Mikroskop umożliwia powiększenie od 1,5x do 27x. Zastosowanie mikroskopu umożliwia przeprowadzenie prawidłowego leczenia w wielu trudnych sytuacjach.
  Zobacz więcej >

 • Optyczne wyposażenie Kliniki

  Optyka

  Znakomite uzupełnienie możliwości pracy w powiększeniu i przy dodatkowym oświetleniu dają naszym lekarzom lupy stomatologiczne. Są chętnie wykorzystywane przy większości zabiegów z uwagi na kompaktowe rozmiary, wygodę użytkowania oraz łatwość obsługi i niezależne zasilanie. Powiększają pole zabiegowe w zakresie do 2,5x, a jasność pola zabiegowego podnoszą do 70000 luksów.
  Zobacz więcej >

 • Cyfrowy endometr

  Cyfrowy endometr

  Wyposażenie kliniki to także cyfrowy endometr stomatologiczny iPex został zaprezentowany podczas międzynarodowych targów IDS 2013 w Kolonii. Jest to produkt japońskiego koncernu NSK. To co wyróżnia endometr iPex od innych, to duża łatwość i prostota w obsłudze oraz precyzja pomiaru. Endometr służy do pomiaru długości kanału korzeniowego. Mierzenie długości kanałów za pomocą endometru jest dokładną, szybką i bezbolesną dla pacjenta metodą. Endometr składa się z dwóch elektrod oraz jednostki centralnej. Jedną z elektrod zakłada się na wargę, drugą natomiast podpina do narzędzia, którym może być aparat do endodoncji, kątnica endodontyczna, oraz inne urządzenia kanałowe.
  Zobacz więcej >

Udogodnienia

Zapraszamy Państwa do przyjaznych wnętrz naszej Kliniki, wyposażonej w najnowocześniejszy sprzęt spełniający wymogi światowych standardów. Nasz personel to wysoko wykwalifikowani lekarze, nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje. Wszystkie procedury wykonywane są bezstresowo i bezboleśnie, a pozycja leżąca w której znajduje się pacjent podczas zabiegu i spokojna muzyka w tle dają poczucie komfortu i sprzyjają relaksowi. Cieszymy się zaufaniem tysięcy wiernych pacjentów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz sprawdzenia jakości naszych usług.

Wyposażenie kliniki - Udogodnienia

Wyposażenie Kliniki | Dentysta Gdańsk, Implanty Gdańsk, Ortodonta Gdańsk, Stomatolog Gdańsk. Klinika Stomatologiczna Perfect Smile.