Zadzwoń +48 58 300 05 88 lub Napisz do nas
ul. Noskowskiego 17A Gdańsk Suchanino

Utstyr

Klinikkens utstyr er førsteklasses diagnose- og behandlingsutstyr. Vi investerer bare i utstyret fra anerkjente selskaper, som er ledere i sine bransjer, eksisterer på markedet i mange år og nyter stor tillit i mange tannleger over hele verden. Som et resultat, er vi i stand til å tilby deg tjenester av den høyeste standarden og sikre full profesjonalitet av våre tjenester og din sikkerhet under besøk i vår klinikk.

 • morita

  RTG Morita

  W naszej Klinice do dyspozycji mamy najnowszy tomograf komputerowy Veraviewepocs 3D renomowanej japońskiej firmy Morita – lidera wśród producentów wyposażenia stomatologicznego na świecie o niemal 100 letniej tradycji. Veraviewepocs 3D to najnowocześniejszy, w pełni cyfrowy aparat umożliwiający wykonywanie zarówno zdjęć 2D (pantomograficznych) jak również 3D (tomograficznych). Posiada generator wysokiej częstotliwości dający maksymalną redukcję promieniowania miękkiego, zapewniając bezpieczeństwo pacjenta i personelu obsługującego. Nowe i zupełnie unikalne pole obrazowania łuku zębowego porzuca typowy cylindryczny kształt dla nowej trójkątnej formy. Poprzez dokładniejsze dopasowanie do naturalnego kształtu łuku zębowego to przełomowe pole obrazowania zmniejsza dawkę promieniowania wykluczając obszary poza szczęką. Dzięki wymiarom odpowiadającym średnicy 100mm, pozwala lekarzom na kompletny skan górnego lub dolnego łuku, co jest szczególnie istotne przy planowaniu implantologicznym.Tomografia komputerowa Veraviewepocs Cyfrowe zdjęcia 2D i 3D to najnowocześniejsza i najdokładniejsza forma diagnostyki dostępna obecnie w stomatologii.
  Zobacz więcej >

 • optyka

  Optyka

  2 Klinika Stomatologiczna Perfect Smile to miejsce, które zostało stworzone z pasji i doświadczenia dwóch lekarzy i przyjaciół. W 2008 roku otworzyliśmy pierwszy gabinet, który od samego początku cieszył się zaufaniem wśród mieszkańców Gdańska i całego regionu. Dziś mamy zaszczyt zaprosić Cię do nowej kliniki na Gdańskim Suchaninie, która spełni twoje wysokie wymagania. Nowoczesne i piękne wnętrza, zaprojektowane z myślą o równowadze i dobrym samopoczuciu, sprzyjają odpoczynkowi i wytchnieniu. Nasz zespół zatroszczy się o twój komfort i zadba o twój uśmiech. Przywracanie radości i pięknego uśmiechu to nasza misja, którą wykonujemy z najwyższą dbałością o standardy.
  Zobacz więcej >

 • implanty

  Systemy implantologiczne

  Systemy implantologiczne stosowane przez naszych implantologów powstały dzięki połączeniu najnowszych technologii oraz kilkudziesięcioletnich doświadczeń tysięcy lekarzy i pracy naukowców na całym świecie. Nasi lekarze w swojej codziennej praktyce wykorzystują systemy sprawdzonych i renomowanych producentów, takich jak NeoBiotech, Implant Direct, MIS, ICX i innych. Największy wpływ na wybór konkretnego systemu ma indywidualna sytuacja kliniczna.
  Zobacz więcej >

 • vdw

  Reciproc

  Reciproc – mikrosilnik endodontyczny jest to nowoczesnym narzędziem endodontycznym, które pozwala w sposób łatwy dla lekarza endodonty i bezpieczny dla pacjenta, na bardzo dokładne, mechaniczne opracowanie systemu kanałów podczas leczenia endodontycznego. Bardzo dużym walorem tego mikrosilnika endodontycznego, jest wbudowany endometr. Pozwala on na pracę pilnikami w kanale pod ustawiczną kontrolą. Zapobiega to podrażnieniom tkanek okołowierzchołkowych i pozwala na dokładne opracowanie całego kanału do samego wierzchołka. Kluczowym czynnikiem w leczeniu kanałowym, wydaję się udrożnienie i opracowanie wszystkich kanałów dokładnie, celem pozbycia się bakterii. Stosowane powszechnie, ręczne pilniki kanałowe także to umożliwiają. Nie są jednak tak skuteczne i efektywne, jak pilniki maszynowe zakładane na mikrosilnik endodontyczny.
  Zobacz więcej >

 • seliga

  Seliga

  Mikroskop Stomatologiczny Seliga to bardzo nowoczesny sprzęt, który daje nam możliwość leczenia według najwyższych i najnowocześniejszych światowych standardów. Mikroskop zapewnia lekarzowi między innymi powiększenie oraz dodatkowe oświetlenie pola zabiegowego. Dobra widoczność jest podstawą prawidłowego leczenia stomatologicznego, a silne powiększenie pola widzenia to gwarancja dokładności pracy lekarza. Mikroskop umożliwia powiększenie od 1,5x do 27x. Zastosowanie mikroskopu umożliwia przeprowadzenie prawidłowego leczenia w wielu trudnych sytuacjach.
  Zobacz więcej >

 • durr_2 (1)

  VistaScan

  Skaner płyt obrazowych RTG Vista Scan jest to cyfrowe urządzenie służące do odczytu zdjęć zębowych. Produkowane jest przez firmę Durr Dental, posiadającą 40 lat doświadczenia w dziedzinie obrazowania w radiologii. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii skaner Vista Scan pozwala dentystom w naszej Klinice Stomatologicznej wykonywać zdjęcia RTG o najwyższej rozdzielczości, spełniające wszelkie diagnostyczne wymagania.
  Skaner pamięciowych płyt obrazowych VistaScan umożliwia bardzo szybką diagnostykę zdjęć. Wyniki badania odczytywane są z najwyższą precyzją w ciągu kilku sekund.
  Zobacz więcej >

 • ipex

  Endometr

  Cyfrowy endometr stomatologiczny iPex został zaprezentowany podczas międzynarodowych targów IDS 2013 w Kolonii. Jest to produkt japońskiego koncernu NSK. To co wyróżnia endometr iPex od innych, to duża łatwość i prostota w obsłudze oraz precyzja pomiaru. Endometr służy do pomiaru długości kanału korzeniowego. Mierzenie długości kanałów za pomocą endometru jest dokładną, szybką i bezbolesną dla pacjenta metodą. Endometr składa się z dwóch elektrod oraz jednostki centralnej. Jedną z elektrod zakłada się na wargę, drugą natomiast podpina do narzędzia, którym może być aparat do endodoncji, kątnica endodontyczna, oraz inne urządzenia kanałowe.
  Zobacz więcej >

Udogodnienia

Vi inviterer deg til vår klinikk, utstyrt med det nyeste utstyret som oppfyller kravene til internasjonale standarder. Våre ansatte er høyt kvalifiserte leger, som stadig oppgraderer sine kvalifikasjoner. Alle prosedyrene stress- og smertefri, den liggende posisjonen som pasjenten er i under behandlingen, en og rolig musikk i bakgrunnen gir en følelse av komfort og fremme avslapning. Vi nyter tillit i tusenvis av lojale pasienter. Vi oppmuntrer deg til å bli kjent med tilbudet vårt og sjekke kvaliteten på våre tjenester.

perfectsmile3872