Skip to content

Stomatologia estetyczna

Dentysta jest odpowiedzialny nie tylko za zdrowie jamy ustnej, czy wręcz całego ustroju, ale także za jakość życia swojego pacjenta. Dlatego chcemy, aby nasza klinika stała się dla Państwa symbolem nowego podejścia do pojęcia stomatologia estetyczna.

Stosując materiały stomatologiczne o najwyższym standardzie oraz zaawansowane technologie wytwarzania uzupełnień protetycznych, jesteśmy w stanie upiększyć i odświeżyć każdy uśmiech. Naszym pacjentom proponujemy szereg rozwiązań poprawiających estetykę w zależności od indywidualnych upodobań. Wybór każdej strategii działania jest poprzedzony badaniem stomatologicznym, które wykonujemy w klinice przy pomocy nowoczesnych metod diagnostycznych i zastosowaniu aparatury najnowszej generacji do zdjęć panoramicznych i tomograficznych. Informacje uzyskane, na podstawie przeprowadzonego badania są podstawą do rozmowy z pacjentem i ustalenia indywidualnego planu leczenia i przeprojektowania uśmiechu. Wybielanie zębów czy wykonanie nowych uzupełnień protetycznych w odcinku przednim pozwalają odkryć naszym pacjentom czym jest uśmiech.

Stomatologia estetyczna

Zabiegi stomatologii estetycznej wykonywane w Naszej Klinice:

Wybielanie zębów lampą lub metodą nakładkową: już w ciągu godziny mogą Państwo uzyskać zadowalający efekt białych zębów. Jako stabilizację wybielania zębów proponujemy wykonywane indywidualnie dla każdego pacjenta nakładki wybielające, do użytku domowego, z zastosowaniem specjalnego preparatu wybielającego. Metoda nakładkowa może być również stosowana bez poprzedzającego wybielania lampą jako oddzielna metoda wybielania zębów.

Stomatologia estetyczna

Licówki porcelanowe na zęby przednie – to również stomatologia estetyczna – pozwalają w sposób łagodny dla żywych zębów osiągnąć rewelacyjny efekt estetyczny, usuwając przebarwienia związane z niedorozwojem szkliwa, przyjmowaniem antybiotyków w dzieciństwie, czy kumulujące się wokół starych nieszczelnych wypełnień.

Korony na cyrkonie 2

Naprawa i wzmocnienie zniszczonych zębów za pomocą estetycznych koron na cyrkonie.

Korony pełnoceramiczne w systemach CERCON oraz PROCERA – dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanych procesów technologicznych w procedurze ich wykonania, uzupełnienia te charakteryzują się najwyższą estetyka spośród istniejących na rynku oraz perfekcyjną szczelnością brzeżną.

Licówki Korony pełnoceramiczne

Takie możliwości korekty kształtu i koloru zębów zapewniają nam licówki oraz korony pełnoceramiczne.

W tym przypadku pożądany przez pacjenta efekt uzyskano przez wybielanie zębów oraz wykonanie koron na cyrkonie i licówek.

Całkowita zmiana wyglądu – zastosowano tylko korony porcelanowe.