Skip to content

Stomatolog na raty

Jeśli do wykonania niezbędnego zabiegu stomatologicznego zabrakło gotówki – nic nie szkodzi. W Klinice Uśmiechu Perfect Smile możesz skorzystać z usługi stomatolog na raty. Umożliwia ona wykonanie wszystkich oferowanych usług kliniki bez angażowania własnych środków pieniężnych. Rozłożenie płatności na miesięczne raty jest teraz jeszcze prostsze niż dotychczas, a spłata rat nie będzie stanowić obciążenia domowego budżetu.
Korzystając z płatności ratalnej można sfinansować zakup wszystkich zabiegów oferowanych w naszej Klinice stomatologicznej, między innymi: implanty, korony cyfrowe czy wybielanie zębów, w kwocie już od 500 zł. Pożyczka może być udzielona w kwocie niższej niż wartość usługi. Czyli koszt zakupionej usługi może zostać pokryty w części z pożyczki a w części bezpośrednio przez Pacjenta.

Jak skorzystać z usługi „stomatolog na raty” ?

Procedura jest bardzo prosta, wystarczy:

  • Umówić się na konsultację stomatologiczną w naszej klinice dzwoniąc pod numer 58 300 05 88 lub wypełniając formularz znajdujący się obok.
  • Przyjść na wizytę. Zgodnie z Twoimi oczekiwaniami lekarz przygotuje dla Ciebie plan leczenia i przedstawi Ci szacunkowy, łączny koszt zabiegów.
  • W rejestracji kliniki zapytać o możliwość sfinansowania leczenia w systemie ratalnym.
  • Obsługa kliniki w 10 min. wykona dla Ciebie proces weryfikacji Twoich danych i przedstawi Ci ostateczną ofertę.
  • Umowa pożyczki zostaje wysłana do Ciebie pod wskazany adres.
  • Po powrocie podpisanych dokumentów i ich pozytywnej weryfikacji można umówić się na wizytę w celu wykonania planowanych zabiegów.

Wysokość raty można obliczyć za pomocą kalkulatora rat

Personel Kliniki Uśmiechu Perfect Smile jest do Twojej dyspozycji i udzieli Ci dodatkowych informacji, wystarczy zadzwonić pod numer naszej Kliniki: 58 300 05 88, lub zadać pytanie mailem.

Stomatolog na raty

W programie stomatolog na raty naszym partnerem strategicznym jest firma ratalna  MediRaty – finansowanie usług medycznych. Każda usługa stomatologiczna może być sfinansowana przez system ratalny. Zapraszamy do naszej kliniki.