Skip to content

Pogotowie stomatologiczne

POGOTOWIE STOMATOLOGICZNE
POGOTOWIE DENTYSTYCZNE

Stomatolog Gdańsk | Perfect Smile Clinic | Markiewicz

ul. Karola Szymanowskiego 2 (Biurowiec Vigo, parter)
80-280 Gdańsk 
Rejestracja telefoniczna: ☎ +48 58 558 80 57 
Rejestracja e-mail: garnizon@perfect-smile.pl

Stomatolog Gdańsk | Perfect Smile Clinic | Zarański

ul. Marii Konopnickiej 10/1
80-240 Gdańsk Wrzeszcz
Rejestracja telefoniczna: ☎ +48 58 573 25 33 
Rejestracja e-mail: wrzeszcz@perfect-smile.pl

W naszej Klinice Stomatologicznej pacjenci z bólem zęba traktowani są zawsze priorytetowo. W sytuacji bólu zęba najlepszą formą kontaktu z kliniką jest rejestracja telefoniczna pod numerem +48 58 558 80 57 lub +48 58 573 25 33. Po przyjeździe do gabinetu pacjent jest przyjęty przez lekarza stomatologa, który diagnozuje źródło bólu. W wielu przypadkach niezbędne jest wykonanie cyfrowego zdjęcia zębowego. W naszej klinice dysponujemy sprzętem pozwalającym na zdiagnozowanie najbardziej skomplikowanych przypadków. Posiadamy rentgen punktowy do wykonania zdjęć zębowych, aparaturę do cyfrowych zdjęć panoramicznych, tomografię komputerową do wykonywania zdjęć danego odcinka oraz mikroskop stomatologiczny do leczenia endodontycznego.

W naszych gabinetach stawiamy przede wszystkim na bezbolesne przeprowadzanie procedur i bezstresowy przebieg wizyty. Po zlokalizowaniu przyczyny dolegliwości, stomatolog bezboleśnie znieczula chore miejsce. Bardzo często poprzedzone jest to zdeponowaniem na błonę śluzowa żelu z lignokainą. Dzięki temu pacjent nie odczuwa ukłucia związanego z iniekcją i znieczuleniem.

Każdy pacjent z bólem traktowany jest według indywidualnych potrzeb. Jeżeli po wstępnej diagnozie Rtg ocena wskazuje, że ząb wymaga leczenia kanałowego – pacjent kierowany jest do endodonty. W przypadkach wymagających ekstrakcji zęba, wydłutowania korzeni lub zębów ósmych, pacjent jest przyjmowany przez stomatologa specjalizującego się w chirurgii.

W każdej sytuacji bólowej zespół naszych lekarzy podejmuje stosowne działania do zaistniałej sytuacji. Usunięcie zęba jest rozwiązaniem najbardziej radykalnym, stosowanym tylko gdy brak jest jakichkolwiek szans na uratowanie zęba. Niejednokrotnie najbardziej zaawansowane stany zapalne, powikłane ropniami okołowierzchołkowymi nie są bezwzględnym wskazaniem do ekstrakcji. Szybka i bezbolesna interwencja endodontyczna często pozwala pozbyć się objawów zapalnych. Kolejne wizyty również przebiegają bezboleśnie w bezstresowych warunkach. W skomplikowanych przypadkach endodontycznych jak: złamane dawniej narzędzia endodontyczne w kanałach, zakrzywione kanały, materiał pozostały w kanałach po wcześniejszym nieskutecznym leczeniu kanałowym, pacjent kierowany jest na leczenie mikroskopowe.

W klinice Perfect Smile wykonujemy wszystkie usługi stomatologiczne i diagnostyczne, dzięki czemu bardzo skraca się czas oczekiwania na diagnozę i leczenie bolącego zęba. Dbamy o świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zadowolenie pacjentów odwiedzających naszą klinikę jest dla nas najważniejsze.

Zadzwoń i umów się na wizytę. +48 58 558 80 57 lub +48 58 573 25 33.