Skip to content

Implantologia

Implantologia – wszczepienie implantu zęba wykonane przez lekarza implantologia jest prostym i przewidywalnym zabiegiem. Pozwala odtworzyć utracone zęby i cieszyć się odzyskanym uśmiechem. Nasi lekarze implantolodzy to najwyższej klasy specjaliści. Ich umiejętności i doświadczenie w dziedzinie implantologii zostały zweryfikowane i potwierdzone licznymi licencjami, certyfikatami oraz członkostwami w międzynarodowych stowarzyszeniach. Jest to gwarancją najwyższej jakości naszych usług.

Implantologia Gdańsk

Zyskali uznanie i są członkami prestiżowych organizacji i stowarzyszeń implantologicznych, takich jak PSI, ICOI, DGOI, Leading Implant Centers. Nieustannie uczestniczą także w kursach praktycznych doskonaląc swoje umiejętności. Poprzez udział w konferencjach naukowych o światowym zasięgu są na bieżąco z najnowszymi badaniami i osiągnięciami implantologów z całego świata. Śmiało możemy powiedzieć, że implantologia w Perfect Smile jest na najwyższym światowym poziomie.

Co oferuje nasza klinika implantologiczna?

W naszym Centrum Stomatologicznym na gdańskim Suchaninie dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym, w tym cyfrową tomografią 3D. Dzięki czemu przebieg każdego zabiegu planowany jest wcześniej w formie cyfrowej symulacji, a nasi implantolodzy dokładnie wiedzą z jakimi warunkami anatomicznymi mają do czynienia i są przygotowani gruntownie do zabiegu. Wszystko to sprawia, że samo wszczepienie implantu zęba w naszej klinice to zabieg bezpieczny i bezbolesny.

Implantologia Gdańsk


Zapraszamy na konsultacje implantologiczne do naszej kliniki. Zespół naszych lekarzy to starannie dobrani specjaliści, którzy z pasją i oddaniem wykonują swoją pracę. Pozostają do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania leczenia oraz po jego zakończeniu.
W Perfect Smile Klinika Uśmiechu posiadamy na miejscu wszelkie niezbędne narzędzia diagnostyczne, pozwalające nam w pełni ocenić możliwości leczenia implantologicznego. Odpowiemy na wszelkie Państwa pytania dotyczące wszczepienia implantu zęba, zaplanujemy i zaproponujemy kompleksowe leczenie implantologiczne oraz ogólnostomatologiczne. Zapraszamy również do zapoznania się z cennikiem usług implantologicznych.

Ile kosztują implanty stomatologiczne?

Ze względu na indywidualne podejście do każdego pacjenta dokładny plan leczenia i jego wycena wykonywane są po wnikliwym badaniu podczas wizyty konsultacyjnej. Rejestracji można dokonać pod numerem telefonu: 58 300 05 88, mailowo lub za pośrednictwem formularza, który znajduje się tutaj.