Zadzwoń +48 58 300 05 88 lub Napisz do nas
ul. Noskowskiego 17A Gdańsk Suchanino

Usługi stomatologiczne

Świadczymy usługi stomatologiczne w  pełnym zakresie. Stosujemy najnowocześniejsze metody diagnostyki oraz leczenia. Najważniejszy jest pacjent i jego oczekiwania dlatego jako nieliczni oferujemy leczenie interdyscyplinarne, które nie skupia się na wybiórczym leczeniu jednego zęba, ale proponuje szersze spojrzenie na rolę uzębienia w zdrowiu i w wyglądzie pacjenta. Dzisiejsza stomatologia oferuje innowacyjne a zarazem proste metody kosmetyczne, które przy niewielkim nakładzie czasu i pieniędzy mogą znacznie podnieść komfort życia, a także wpłynąć pozytywnie na urodę.

Wizyta w naszym gabinecie

Na pierwszej wizycie konsultacyjnej lekarz przeprowadza rozmowę z pacjentem na temat jego oczekiwań i obaw i określa zakres koniecznych do wykonania zmian, a także projektuje i przedstawia możliwość kompleksowej poprawy wyglądu. Idealny, lśniący uśmiech jest niesłychanie ważnym elementem naszego życia. W naszej klinice, w jasnych i nowoczesnych wnętrzach, w atmosferze relaksu, lekarze przywracają zębom naturalne funkcje żujące, poprawiają ich wygląd, kolor i kształt.

Nasza specjalność

 • Implanty

  Implanty

  Implanty zębowe pozwalają na odtworzenie utraconych zębów w najwierniejszy i najbardziej naturalny sposób.

 • Ortodonta

  Ortodonta

  Dobierzemy najwłaściwszy aparat ortodontyczny. Zapraszamy na konsultacje.

 • Efekty leczenia stomatologicznego

  Efekty leczenia

  Dysponujemy doświadczonym zespołem lekarzy stomatologów zdolnych podjąć się leczenia zębów najbardziej skomplikowanych przypadków.

Dlaczego warto odwiedzić Perfect Smile?

Trzeba pamiętać, że ubytek nawet jednego zęba może prowadzić do bardzo poważnych konsekwencji zdrowotnych i do przesuwania się zębów. Skóra w tym miejscu traci swoje naturalne podparcie, i w konsekwencji wiotczeje i zapada się. Skutkiem czego ubytek zęba dodaje niepotrzebnych lat do metryki i zmniejsza komfort w kontaktach z innymi ludźmi.

Oferujemy najnowszej generacji implanty stomatologiczne, które wyglądają jak naturalne zęby i oraz zapewniają taki sam komfort życia jak zęby naturalne.
Oferujemy najwyższej jakości protetykę stomatologiczną, oferowane protezy wykonywane są przez najlepsze pracownie protetyczne w Trójmieście. Korony pełnoceramiczne, mosty, protezy.

Zabieg wybielania daje efekt śnieżnobiałych zębów. Odbijające się od wybielonych zębów światło rozświetla cerę i działa jak zabieg odmładzający. Licówki stomatologiczne wyrównują zgryz i działają jak lifting twarzy.

Usługi stomatologiczne | Dentysta Gdańsk, Implanty Gdańsk, Ortodonta Gdańsk, Stomatolog Gdańsk. Klinika Stomatologiczna Perfect Smile.