Skip to content

Zmiana uśmiechu

W dzisiejszych czasach zarówno nasze osobiste doświadczenia jak i badania naukowe pokazują, że aby osiągnąć sukces, musimy się uśmiechać. W rozmowie pierwsze na co zwracamy uwagę to usta. Osoba nieuśmiechająca się albo zakrywająca swój uśmiech, często jest odbierana jako skryta, a nawet niesympatyczna. Wniosek jest więc prosty- należy się uśmiechać. Jak zatem zadbać o swój uśmiech aby nabrać większej pewności siebie? W niektórych przypadkach warto odrobinę go poprawić i przeprowadzić metamorfozę uśmiechu.

Zmiana uśmiechu

Zapraszamy Państwa do Kliniki Perfect Smile, gdzie zmiana uśmiechu i jego poprawa dla naszych specjalistów jest najważniejszym celem podczas każdego leczenia.

W Klinice Perfect Smile leczenie zawsze ma charakter kompleksowy. Naszym celem jest przywrócenie funkcji, uzupełnienie braków zębowych i poprawa komfortu życia pacjenta. Aby osiągnąć ten cel skupiamy się nie tylko na zmianie uśmiechu pacjenta, ale ogólnie na poprawie wyglądu całej twarzy.

Zmiana uśmiechu – proces.

Pierwsze wizyty polegają na diagnostyce oraz  zaprojektowaniu kształtu zębów dopasowanych do twarzy. Wykorzystujemy do tego celu zdjęcia fotograficzne pacjentów oraz specjalne cyfrowe protokoły projektowania nowego uśmiechu. Za każdym razem ma to charakter indywidualny. Aby zmiana uśmiechu była pozytywna musi być na każdym etapie przewidywalna i zatwierdzona przez naszych pacjentów. W tym celu lekarze po wykonaniu projektu cyfrowego przymierzają go pacjentowi bezpośrednio na własnych zębach, które nie są na tym etapie poddawane żadnym ingerencjom. Wykonywana jest seria zdjęć i prezentacja zmienionego uśmiechu pacjentowi, który ma możliwość zgłosić swoje uwagi.  Dopiero po tym etapie przystępujemy do właściwego leczenia na podstawie sporządzonego planu leczenia. W każdym przypadku wygląda to odmiennie. Zmiana uśmiechu u każdego pacjenta wymaga innych zabiegów. W niektórych przypadkach są to bezpreparacyjne licówki cienkościenne, w innych implanty dentystyczne i cyfrowe korony.

Zmiana uśmiechu

Zwieńczeniem całego procesu leczenia jest ostatnia sesja zdjęciowa w makijażu dopasowanym do twarzy. Jak widać na załączonych zdjęciach efekt jest oszałamiający. Pacjent ma możliwość skorzystania z cennych porad wizażystki w Klinice Uśmiechu Perfect Smile, co jest także elementem poprawiającym wizerunek.

Zmiana uśmiechu

Zmiana uśmiechu dzięki cyfrowemu planowaniu DSD jest zawsze przewidywalna. Nie zwlekaj i umów się na wizytę konsultacyjną, a dowiesz się jak możemy poprawić twój wizerunek  i  doprowadzić do pozytywnej zmiany uśmiechu.

Zmiana uśmiechu