Zadzwoń +48 58 300 05 88 lub Napisz do nas
ul. Noskowskiego 17A Gdańsk Suchanino

Lekarz dentysta Joanna Dziemiańczyk

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku stomatologia oraz studiów podyplomowych „Estetyka Twarzy” w Katedrze Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jest uczestnikiem 3- letniego programu szkoleniowego ”Master in Orthodontics” światowego lidera w dziedzinie ortodoncji – doktora Dereka Mahony.

Studia lekarskie ukończyła w 2009r. Od tego czasu ortodoncja stała się jej pasją. Na stażu rozpoczęła pracę w Specjalistycznej Klinice Ortodontycznej w Gdańsku Oliwie, gdzie pracowała pięć lat. Obecnie nieustannie rozwija swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych z zakresu ortodoncji. Dodatkowo obecnie w naszej Klinice zajmuje się stomatologią zachowawczą, stomatologią dziecięcą, protetyką oraz implantoprotetyką. Jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia  IAO (International Association for Orthodontics). Wykonuje w naszej Klinice także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, jest członkiem POLME (Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estytycznej oraz PTMEiAA Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging).

Joanna Dziemiańczyk

Ortodoncja jest dziedziną, na której w głównej mierze skupia swoją uwagę, a wiedza z zakresu innych gałęzi stomatologii pozwala jej w pełni świadomie i profesjonalnie prowadzić leczenie ortodontyczne u pacjentów. Chwalona i doceniana przez nich za życzliwość, troskę i indywidualne podejście.

 

Joanna Dziemiańczyk | Lekarz Dentysta, Stomatolog, Ortodonta w gdańskiej Klinice Stomatologicznej Perfect Smile. Rejestracja telefoniczna: 58 300 05 88.