Skip to content

Higienistki stomatologiczne

Podczas wizyty w naszej Klinice o Państwa komfort i dobre samopoczucie dba zespół wykwalifikowanych higienistki stomatologicznych. Higienistki kliniki posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. To gwarantuje Państwu wizytę w atmosferze spokoju i wzajemnego zaufania. Do najważniejszych ich zadań należą: wykonywanie zabiegów higienizacyjnych oraz profilaktycznych, asystowanie lekarzowi przy zabiegach w systemie pracy „na cztery ręce”, sterylizacja narzędzi stomatologicznych oraz opieka nad pacjentem podczas wizyty w Klinice.

Małgorzata Kalisz

Małgorzata Kalisz

Absolwentka Zdrowia Publicznego Akademii Medycznej w Gdańsku o specjalności higienistka stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem w zakresie higienizacji i profilaktyki.Stale podnosi swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach w tym zakresie.Czas wolny spędza w gronie przyjaciół oraz rozwija swoją wieloletnią pasję jeździecką.

Katarzyna Suwalska

Katarzyna Suwalska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna z wykształcenia i z zamiłowania. Do jej głównych obowiązków w Perfect Smile Clinic należy asystowanie lekarzom dentystom podczas zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej i ortodoncji. W wolnym czasie podwyższa swoje umiejętności i kwalifikacje dzięki uczęszczaniu na liczne kursy i warsztaty nowoczesnej stomatologii. Interesuje się profilaktyką stomatologiczną. Pani Kasia jest komunikatywna i zawsze uśmiechnięta! Lubi aktywnie spędzać czas w pracy jak również poza nią.