Zadzwoń +48 58 300 05 88 lub Napisz do nas
ul. Noskowskiego 17A Gdańsk Suchanino

Higienistki stomatologiczne

Podczas wizyty w naszej Klinice o Państwa komfort i dobre samopoczucie dba zespół wykwalifikowanych higienistki stomatologicznych. Higienistki kliniki posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. To gwarantuje Państwu wizytę w atmosferze spokoju i wzajemnego zaufania. Do najważniejszych ich zadań należą: wykonywanie zabiegów higienizacyjnych oraz profilaktycznych, asystowanie lekarzowi przy zabiegach w systemie pracy „na cztery ręce”, sterylizacja narzędzi stomatologicznych oraz opieka nad pacjentem podczas wizyty w Klinice.

 

Karolina Mierzwa

Karolina Cichecka

Absolwentka Medycznego Studium w Gdańsku o specjalności Higiena Stomatologiczna. Ukończyła studia na kierunku Zdrowie Publiczne Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczka szkoleń z zakresu profilaktyki stomatologicznej. Jej wieloletnie doświadczenie w branży stomatologicznej pozwala na obsługę Pacjenta na jak najwyższym poziomie. Lubi aktywnie spędzać czas wolny i odpoczywać na łonie natury, dlatego uwielbia podróże.

Monika Mikołajczyk

Monika Mikołajczyk

Magister Zdrowia Publicznego i licencjonowany specjalista ds. techniki dentystycznej z doświadczeniem. W klinice Perfect Smile pracuje jako higienistka stomatologiczna. Interesuje się protetyką, fotografią oraz  wykorzystywaniem nowoczesnych technologii w przywracaniu Pacjentom pięknego, naturalnego uśmiechu. Prywatnie miłośniczka letnich wędrówek po polskich górach.

Aleksandra Wanda

Aleksandra Wanda

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku kosmetologia. Obecnie poszerza swoją wiedzę na kierunku higienistka stomatologiczna w Gdańskiej szkole Teb Edukacja. Prywatnie lubi dalekie podróże oraz spotkania w gronie przyjaciół i rodziny.

Aneta Czerniecka

Aneta Czerniecka

Absolwentka Sopockich Szkół Medycznych w Sopocie o specjalności Higienistka Stomatologiczna. Ukończyła również Gdański Uniwersytet Medyczny na kierunku Zdrowie Publiczne. Interesuje się promocją zdrowia i profilaktyką jamy ustnej, czyli to co w zawodzie Higienistki Stomatologicznej jest najważniejsze. Podczas wykonywanych zabiegów dba o zadowolenie i komfort pacjenta. W wolnym czasie lubi podróżować, żeglować i czytać książki. Pasjonatka kotów, szczęśliwa posiadaczka kota rasy Ragdoll.

Małgorzata Kalisz

Małgorzata Kalisz

Absolwentka Zdrowia Publicznego Akademii Medycznej w Gdańsku o specjalności higienistka stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem w zakresie higienizacji i profilaktyki.Stale podnosi swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach w tym zakresie.Czas wolny spędza w gronie przyjaciół oraz rozwija swoją wieloletnią pasję jeździecką.

Katarzyna Suwalska

Katarzyna Suwalska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna z wykształcenia i z zamiłowania. Do jej głównych obowiązków w Perfect Smile Clinic należy asystowanie lekarzom dentystom podczas zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej i ortodoncji. W wolnym czasie podwyższa swoje umiejętności i kwalifikacje dzięki uczęszczaniu na liczne kursy i warsztaty nowoczesnej stomatologii. Interesuje się profilaktyką stomatologiczną. Pani Kasia jest komunikatywna i zawsze uśmiechnięta! Lubi aktywnie spędzać czas w pracy jak również poza nią.

Aleksandra Antochowska Perfect Smile

Aleksandra Antochowska

Absolwentka PZSP w Wejherowie z wyróżnieniem na kierunku higienistka stomatologiczna. Tegoroczna laureatka Olimpiady dla Higienistek PAPS. Członkini Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej. Wykładowca w szkole dla higienistek stomatologicznych. Praca to dla niej coś więcej niż tylko praca – traktuje ją jak pasję. Do pacjentów zawsze podchodzi z uśmiechem. Pracuje według najnowszych wytycznych towarzystw stomatologicznych, śledząc na bieżąco nowości w branży. Uwielbia zwierzęta, książki i kawę.

Asystentki kliniki | Dentysta Gdańsk, Implanty Gdańsk, Ortodonta Gdańsk, Stomatolog Gdańsk. Klinika Stomatologiczna Perfect Smile.