Zadzwoń +48 58 300 05 88 lub Napisz do nas
ul. Noskowskiego 17A Gdańsk Suchanino

Personel

Jakość, wiedza i doświadczenie. Perfect Smile Klinika Uśmiechu® to przede wszystkim zespół doświadczonych lekarzy dentystów, specjalizujących się w wielu dziedzinach stomatologii.  Jedną z najważniejszych specjalizacji naszych lekarzy to implantologia. Tytuły lekarzy implantologów otrzymaliśmy od Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Nasi implantolodzy posiadają najwyższy stopień międzynarodowej specjalizacji implantologicznej ICOI/DGOI/PSI – DIPLOMATE / ekspert ds. implantologii stomatologicznej, nadany przez międzynarodowy kongres lekarzy implantologów – International Congress of Oral Implantologists z siedzibą w USA. Ich wiedza i umiejętności zostały docenione przez ogólnoświatową organizację Leading Implant Centers, zrzeszającą najlepszych lekarzy implantologów na świecie. Znaleźliśmy się w gronie 10 rekomendowanych przez portal Leading Implant Centers Klinik Implantologicznych w Polsce. Po zakończeniu 2-letniego podyplomowego kształcenia Curriculum Implantologii, w 2012 roku otrzymaliśmy tytuł Licencjonowanej Praktyki Implantologicznej.  W trosce o najwyższy standard naszych usług, nieustannie podnosimy kwalifikacje w zakresie nowoczesnych i innowacyjnych technologii w implantologii, protetyce oraz w stomatologii estetycznej. Z pomocą podczas leczenia Pacjentów przychodzi nam z pomocą najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny, w który wyposażona jest nasza klinika. Do projektowania i wykonywania estetycznych prac jak licówki czy korony porcelanowe wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie cyfrowe w stomatologii, między innymi cyfrowe projektowanie uśmiechu – digital smile design – DSD. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami naszych lekarzy dentystów:

Nasze higienistki

Asystentki Kliniki Perfect Smile

Podczas wizyty nasza Klinika Stomatologiczna zapewni Państwu komfort i dobre samopoczucie, o które dba zespół wykwalifikowanych higienistek i asystentek stomatologicznych. Wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta gwarantują Państwu wizytę w atmosferze spokoju i wzajemnego zaufania. Do najważniejszych zadań asystentek należą: asystowanie lekarzowi przy zabiegach w systemie pracy „na cztery ręce”, sterylizacja narzędzi stomatologicznych oraz opieka nad pacjentem podczas wizyty w Klinice.

Klinika Stomatologiczna | Dentysta Gdańsk, Implanty Gdańsk, Ortodonta Gdańsk, Stomatolog Gdańsk. Klinika Stomatologiczna Perfect Smile.