Skip to content

Specjalista implantolog

Implantologia na najwyższym, światowym poziomie jest dostępna w naszej Klinice Uśmiechu Perfect Smile w Gdańsku od dłuższego czasu. Właściciele Perfect Smile Klinika Uśmiechu ®, dr Marek Markiewicz i dr Tomasz Zarański to lekarze implantolodzy z najwyższym stopniem specjalizacji w implantologii. Umiejętności i wiedza naszych implantologów potwierdzone zostały nadaniem przez największe organizacje implantologiczne: ICOI, DGOI i PSI tytułu eksperta do spraw implantologii stomatologicznej – DIPLOMATE. To coś więcej niż specjalista implantolog.

Specjalista implantolog Tomasz Zarański.

Specjalista implantolog Tomasz Zarański

Specjalista implantolog Marek Markiewicz.

Specjalista implantolog Marek Markiewicz

Nasi implantolodzy swoje doświadczenie w implantologii zbierali przez wiele lat. Uczestniczyli w bardzo wielu kursach prowadzonych w kraju i za granicą przez największe sławy i autorytety światowej implantologii. Otrzymali bardzo wiele certyfikatów poświadczających ich ukończenie. Najwyższy stopień umiejętności implantologicznych został zweryfikowany przez międzynarodową komisję egzaminacyjną podczas egzaminów DIPLOMATE ICOI/DGOI/PSI, do których przystąpili nasi implantolodzy. Wiedza oraz umiejętności praktyczne, którymi wykazali się egzaminowani lekarze, oraz zaprezentowane doświadczenie w kompleksowym planowaniu i leczeniu implantologicznym, zostały bardzo pozytywnie ocenione przez egzaminujących.

Tytuł DIPLOMATE to najwyższe osiągnięcie w ramach działalności i członkostwa w międzynarodowych stowarzyszeniach implantologcznych: ICOI (International Congress of Oral Implantologists), DGOI (Deutsche Gesellschaft fur Oral Implantologie) oraz PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne).

Nasi implantolodzy należą do elitarnego grona najlepszych implantologów na świecie. To potwierdziła niezależna, szwajcarska organizacja Leading Implant Centers, będąca bazą wiedzy o specjalistach implantologii dla pacjentów z całego świata. Dlatego właśnie oferujemy Państwu usługi z zakresu implantologii na najwyższym światowym poziomie.