Skip to content

Leczenie implantologiczne

Leczenie implantologiczne pozwala odtworzyć utracone zęby i cieszyć się pięknym uśmiechem. Nasi lekarze implantolodzy to najwyższej klasy specjaliści, a w Klinice Perfect Smile dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym, w tym cyfrową tomografią 3D. Dzięki czemu przebieg każdego zabiegu planowany jest wcześniej w formie cyfrowej symulacji, a nasi implantolodzy dokładnie wiedzą z jakimi warunkami anatomicznymi mają do czynienia i są przygotowani gruntownie do zabiegu. Wszystko to jest to gwarancją najwyższej jakości naszych usług.

Jak wygląda leczenie implantologiczne?

Leczenie implantologiczne przebiega zasadniczo w trzech głównych etapach. Lecz przede wszystkim musi ono zostać poprzedzone dokładnym wywiadem dotyczącym ogólnego stanu zdrowia pacjenta oraz szczegółowymi badaniami jamy ustnej. Niezbędne jest przeprowadzenie diagnostyki – zdjęcie panoramiczne i tomografia komputerowa. Podczas pierwszego zabiegu implant wprowadzany jest w tkankę kostną. Sam zabieg jest całkowicie bezbolesny i trwa zazwyczaj nie dłużej niż 2 godziny. Po osteointegracji, gdy kość zrośnie się z implantem nastąpi wkręcenie śruby gojącej. Po kilkunastu dniach gojenia się błony śluzowej implant jest gotowy do nałożenia korony.

Leczenie implantologiczne

Ile kosztuje leczenie implantologiczne?

Ze względu na indywidualne podejście do każdego pacjenta dokładny plan leczenia i jego wycena wykonywane są po wnikliwym badaniu podczas wizyty konsultacyjnej. Rejestracji można dokonać pod numerem telefonu: 58 300 05 88, mailowo lub za pośrednictwem formularza, który znajduje się tutaj.