Skip to content

Klinika Implantologiczna

Klinika Implantologiczna Perfect Smile jest placówką o ugruntowanej pozycji w zakresie implantologii stomatologicznej w Gdańsku. To zasługa wysokiej jakości sprzętu zabiegowego oraz dużego doświadczenia lekarzy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje.

Dlaczego nasza Klinika implantologiczna?

Właściciele i założyciele Kliniki Perfect Smile –lek. dent Tomasz Zarański oraz lek. dent Marek Markiewicz specjalizują się w usługach z zakresu wszczepiania implantów stomatologicznych oraz rozległych zabiegach chirurgicznych związanych z odbudową kości pod implanty. Posiadają bogate doświadczenie oraz wiedzę, które pozyskują poprzez uczestnictwo na międzynarodowych kongresach i szkoleniach, tak aby w każdym momencie wykazywać gotowość do świadczenia usług, wykorzystując cały aktualny dorobek współczesnej implantologii. Jako nieliczni w Polsce posiadają tytuł Licencjonowanej Praktyki Implantologicznej, certyfikowanej przez elitarne stowarzyszenia implantologiczne, których są członkami: PSI–Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne, ICOI International Congress of Oral Implantologists oraz DGOI–Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie.

Klinika Implantologicza Gdańsk

Zdobyta wiedza i doświadczenie jest wykorzystywana na co dzień podczas przeprowadzanych zabiegów wszczepiania implantów stomatologicznych oraz innych procedur. Stomatolodzy w naszej Klinice w Gdańsku tworzą zgrany zespół, realizujący cały proces leczenia w oparciu o najnowsze, innowacyjne metody, oraz zachowując wszelkie standardy bezpieczeństwa. Materiały i instrumenty stosowane w trakcie zabiegów implantów stomatologicznych są jednorazowe lub poddane wcześniejszej sterylizacji.

Klinika Implantologiczna Gdańsk

Nasza Klinika Implantologiczna posiada nowoczesny i unikalny na skalę regionu sprzęt. Stosowany przez naszych lekarzy stomatologów gwarantuje, że cały proces leczenia implantologicznego jest przewidywalny, oraz daje długoletnie, doskonałe wyniki. Jednym z owoców nieustannie poszerzanej infrastruktury technologicznej kliniki Perfect Smile jest Tomograf Komputerowy Morita. To nowoczesne narzędzie diagnostyczne pozwala idealnie zaplanować prawidłową pozycję implantu z dokładnością do setnych części milimetra. Zapewnia idealną diagnostykę w planowaniu wszczepienia implantów stomatologicznych.

Klinika Implantologiczna Gdańsk

Tylko dobry dentysta, posiadający wiedzę i doświadczenie jest w stanie przeprowadzić zabieg impalantologiczny zwieńczony sukcesem. Miarą tego sukcesu są zdrowe, piękne zęby, którymi nasi pacjenci cieszą się przez długie lata..

Jeżeli masz pytania lub chcesz umówić się na konsultację z implantologiem odwiedź nas lub zadzwoń: 58 300 05 88. Można również do nas napisać rejestracja@perfect-smile.pl