Skip to content

Implanty w jeden dzień

Brak zębów to nie tylko duży problem estetyczny. Niepełne uzębienie może spowodować problemy z układem pokarmowym oraz przesunięcie i uszkodzenie pozostałych zębów. Czy podczas jednej wizyty można rozwiązać problem braku uzębienia? Implanty w jeden dzień? Odpowiedzią na ten problem może być implant natychmiastowy, który jest wszczepiany natychmiast po usunięciu zęba. Implant w jeden dzień jest obecnie powszechnie stosowanym sposobem leczenia braku uzębienia, a sam zabieg pozwala na skrócenie czasu leczenia ponieważ już po jednej wizycie pacjent opuszcza klinikę nie martwiąc się o braki w uzębieniu.

Implanty w jeden dzień

By wstawienie implantu w jeden dzień odniosło sukces, muszą istnieć odpowiednie warunki anatomiczne, jak i tkankowe. Odbudowa zęba pojedynczego stanowi najczęstsze wskazanie do zastosowania implantu natychmiastowego. Najczęstszym przeciwwskazaniem do jego zastosowania jest stan zapalany lub ropny zębodołu, oraz zły stan higieny jamy ustnej. Dlatego, zanim zostanie zastosowany, należy sprawdzić czy wszystkie wymogi zostały spełnione. W przypadku gdy pacjent nie może być poddany zabiegowi implantacji natychmiastowej, dąży się do zamaskowania brakującego zęba.

Implanty w jeden dzień – ile kosztuje zabieg?

Dzięki najnowocześniej technice już w jeden dzień możesz odzyskać piękny uśmiech. Implanty w jeden dzień to nie tylko wygoda ale i oszczędność czasu. Ze względu na indywidualne podejście do każdego pacjenta dokładny plan leczenia i jego wycena wykonywane są po wnikliwym badaniu podczas wizyty konsultacyjnej. Rejestracji można dokonać pod numerem telefonu: 58 300 05 88, mailowo lub za pośrednictwem formularza, który znajduje się tutaj.