Skip to content

Dobry implantolog

Dobry implantolog powinien spełnić kilka warunków, aby w pełnym zakresie mógł zaopiekować się swoim pacjentem. Przede wszystkim taki implantolog powinien mieć ukończone kursy i szkolenia zakończone certyfikatami z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii, powinien posiadać wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami, osiągać sukcesy w tym zakresie. Pacjent będzie zadowolony z usług implantologicznych, jeśli lekarz implantolog do leczenia wykorzystuje najnowszą wiedzę naukową oraz używa najwyższej jakości materiałów.

Czym jest implantologia ?

Implantologia jest bardzo dynamicznie rozwijającą się dziedziną wiedzy stomatologicznej. Stomatolodzy coraz częściej stają się członkami krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych w celu poszerzania swej wiedzy. Dla pacjenta ocena kwalifikacji implantologa jest rzeczą bardzo trudną, głównie ze względu na dużą ilość różnych dyplomów, świadectw i szkoleń, które istnieją w tej chwili na rynku. Faktem jest, że tylko garstka wszystkich licencjonowanych specjalistów dentystycznych może udowodnić swój poziom i jakość poprzez szkolenia lub certyfikaty odpowiednich stowarzyszeń naukowych.

Dobry implantolog w Gdańsku

Pacjenci potrzebują wskazówek. Niezależny, międzynarodowy portal Leading Implant Centers powstał właśnie po to, aby wprowadzić przejrzystość w ofercie specjalistów w dziecinie implantologii. Tak, aby pacjenci i inne zainteresowane osoby mogły znaleźć doświadczonych i certyfikowanych lekarzy implantologów w swoim mieście lub regionie.

Przejrzystość wśród ofert leczenia implantologicznego – to właśnie zapewnia Leading Implant Centers. Najwyższe kwalifikacje zawodowe, certyfikaty i niezawodność – dobry implantolog. Jako jedyni z wielu światowych stowarzyszeń w dziecinie implantologii, wybierają swoich członków według najsurowszych kryteriów. Tylko specjaliści, którzy spełniają te wysokie wymagania w zakresie kwalifikacji i doświadczenia w dziedzinie implantologii mogą zostać członkiem Leading Implant Centre. Naukowa rada doradcza weryfikuje wnioski potencjalnych członków, nie tylko zgodnie z tym kryterium, ale również zapewnia, że są oni na bieżąco z najnowszymi badaniami naukowymi. Oznacza to, że mogą Państwo w pełni polegać na kwalifikacjach zawodowych specjalistów wymienionych na platformie Leading Implant Centre. Za pomocą jednego kliknięcia znaleźć mogą Państwo godnego zaufania implantologa w swoim mieście lub regionie.

Lekarz dentysta Implantolog Marek Markiewicz, członek Leading Implant Centre

Implantolog Marek Markiewicz

Lekarz dentysta Implantolog Tomasz Zarański, członek Leading Implant Centre

Implantolog Tomasz Zarański

Dzięki współpracy z naukową radą doradczą, Leading Implant Centre opracował rygorystyczne kryteria członkostwa, aby móc gwarantować, że wszyscy członkowie posiadają odpowiednie wykształcenie, certyfikaty i reprezentują najwyższy poziom w dziedzinie implantologii stomatologicznej. Rygorystyczne kryteria członkostwa gwarantują najwyższą jakość.
Ponadto wszyscy członkowie muszą wykazać minimum 4 lata praktycznego doświadczenia w implantologii i co najmniej 200 udanych przypadków leczenia.
Korzystanie z zasobów serwisu Leading Implant Centers to gwarancja znalezienia wykwalifikowanego specjalisty w dziedzinie implantologii. Możesz w pełni zaufać każdemu specjaliście, który jest wymieniony na liście Leading Implant Centre. Przed umieszczeniem na liście, każdy członek Leading Implant Centre został oceniony według krajowych, jak i międzynarodowych standardów.

Leading Implant Centre to godne polecenia źródło wiedzy o ekspertach w dziedzinie implantologii w Państwa mieście czy regionie. Tu znajdą Państwo dentystę implantologa – eksperta, któremu można zaufać.