Zadzwoń +48 58 300 05 88 lub Napisz do nas
ul. Noskowskiego 17A Gdańsk Suchanino

Implanty

Implant natychmiastowy

Brak zębów to nie tylko duży problem estetyczny. Niepełne uzębienie może spowodować problemy z układem pokarmowym oraz przesunięcie i uszkodzenie pozostałych zębów.

Wszczepienie implantu zęba

Najbardziej fizjologicznym sposobem na odtworzenie brakującego zęba jest wszczepienie implantu zęba. Implant zęba to najczęściej tytanowy wszczep wielkości małej śruby, który można porównać do korzenia zęba.

Przeciwwskazania do implantów

Wszczepienie implantu zębowego jest stosunkowo mało inwazyjną procedurą. Jak każdy zabieg chirurgiczny wymaga jednak pewnej ingerencji chirurgicznej.

Kongres implantologiczny

Implantolog lek. dent. Marek Markiewicz oraz implantolog lek. dent. Tomasz Zarański w dniach 13-16.11.2014r. uczestniczyli w największym w Polsce Kongresie Implantologicznym Quitessenz Idea – Sztuka – Praktyka 2014.

Regeneracja kości pod implanty

Utrata nawet pojedynczego zęba niesie za sobą nieodwracalne zmiany w strukturze kości wyrostka zębodołowego.

Dobry implantolog Gdańsk

Dobry implantolog powinien spełnić kilka warunków, aby w pełnym zakresie mógł zaopiekować się swoim pacjentem.

Klinika Implantologiczna

Klinika Implantologiczna Perfect Smile jest placówką o ugruntowanej pozycji w zakresie implantologii stomatologicznej w Gdańsku. To zasługa wysokiej jakości sprzętu zabiegowego oraz dużego doświadczenia lekarzy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje.

Rekonstrukcja kości pod implant poprzez rozszczepienie

Rekonstrukcja kości pod implant poprzez zabieg rozszczepienia wyrostka kostnego to często stosowana procedura, wykonywana wraz zabiegiem wszczepienia implantów. Z upływem czasu bezzębny wyrostek kostny ulega znacznemu zanikowi.

Augmentacja kości

Augmentacja kości – cena i podstawowa technika stosowana w klinice stomatologicznej Perfect Smile w Gdańsku jest zależna od wielkości ubytku kostnego, oraz od planowanego leczenia implantologicznego.

Odbudowa kości pod implanty

Odbudowa kości pod implanty – metody zabiegów umożliwiających wszczepienie implantów stomatologicznych. Przypadki, w których odbudowa kości staje się niezbędna nie tylko ze względów estetycznych, ale i ze względów zdrowotnych.

Implanty Gdańsk | Dentysta Gdańsk, Centrum Implantologii Gdańsk, Ortodonta Gdańsk, Stomatolog Gdańsk. Klinika Stomatologiczna Perfect Smile.